CS4010-8ET-110
CS4010-8ET-110
Category: Dahua Available
For more information, visit our official website at dloy.com.my
Description
8FE PoE + 2*GE Managed Switch (Max. 110W PoE output) Max 30W/port (IEEE 802.3af/at) & 90W for port 1 (Hi-PoE) Switching Capacity: 5.6Gbps; Packet Forward: 4.17Mpps