CS4218-16ET-135
CS4218-16ET-135
Category: Dahua Available
For more information, visit our official website at dloy.com.my
Description
16FE PoE + 2*Combo Ports Managed Switch (Max. 135W PoE output) Max 30W/port (IEEE 802.3af/at) & 90W for port 1 & 2 (Hi-PoE) Switching Capacity: 7.2Gbps; Packet Forward: 5.36Mpps