CS4226-24ET-375
CS4226-24ET-375
Category: Dahua Available
For more information, visit our official website at dloy.com.my
Description
24FE PoE + 2*Combo Ports Managed Switch (Max. 375W PoE output) Max 30W/port (IEEE 802.3af/at) & 90W for port 1 & 2 (Hi-PoE) Switching Capacity: 8.8Gbps; Packet Forward: 6.55Mpps