CS4228-24GT-375
CS4228-24GT-375
Category: Dahua Available
For more information, visit our official website at dloy.com.my
Description
24GE PoE + 2GE + 2SFP Managed Switch (Max. 375W PoE output) Max 30W/port (IEEE 802.3af/at) & 90W for port 1 & 2 (Hi-PoE) Switching Capacity: 56Gbps; Packet Forward: 41.66Mpps